Шольц закликав світ збільшити тиск на Путіна та завершити війну

Війна має закінчитися на умовах Києва.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що світ має чинити більший тиск на російського президента-диктатора Володимира Путіна, аби диктатор припинив свою війну в Україні.

Про це політик сказав у своєму зверненні під час “діалогу з громадянами” в Гамбурзі, повідомляє Norddeutscher Rundfunk.

“Я зроблю все для того, щоби ми значно посилили тиск, і російський президент зрештою зрозумів, що він не може просто сказати: “Я буду продовжувати поки не досягну своєї цілі, незважаючи на те, скільки це коштуватиме життів, зокрема, власних солдатів”, – сказав Шольц.

За його словами, необхідно зробити все, аби російська війна завершилася, а Україна змогла захистити при цьому свою цілісність і незалежність.

Шольц висловив думку про те, що кремлівський “фюрер” взяв би мапу Європи, перо, намалював би лінію і сказав: “це – ваше, це – наше”, – і був би задоволений тоді, адже так він собі уявляє світ.

“Але я підкреслюю: так не може бути правильним, коли великий сильний сусід каже, що йому потрібна частина твоєї території. Суть конфлікту в тому, що йдеться насправді про завоювання країни, ні про що інше”, – сказав Шольц.

За словами канцлера, війна принесла Україні багато руйнувань та смертей, але Путіна “все це не цікавить, адже десь у підручниках історії згодом має бути написано: він зробив свою державу великою”.

Поділись з друзями...