У Державній фіскальній службі дозволили заробітчанам ввозити «євробляхи» без застави

Проте, термін перебування в Україні ввезеного автомобіля або причепа не повинен перевищувати 60 днів.

У Державній фіскальній службі (ДФС) України заспокоїли українських заробітчан, які офіційно працюють закордоном і стоять на консульському обліку. Для цієї категорії громадян встановлено окремий порядок тимчасового ввезення транспортних засобів, інформує UkrMedia.

У ДФС повідомили, що такі громадяни звільняються від сплати застави при тимчасовому ввезенні автомобіля до України. Натомість вони повинні дати письмове зобов’язання вивезти автомобіль у встановлений термін.

«Термін перебування в Україні ввезеного цією категорією громадян легкового автомобіля або причепа (за умови його ввезення разом з авто) не повинен перевищувати 60 днів протягом одного календарного року. Причому цей термін може бути як безперервним, так і з перервами», – зазначили в ДФС.

У Державній фіскальній службі додали, що обов’язковою умовою беззаставного тимчасового ввезення машини та причепа є їх реєстрація на українця в країні, де він працює або стоїть на консульському обліку. Ці документи потрібно пред’явити в пункті пропуску, щоб не виникло проблем при перетині кордону.

Поділись з друзями...