З’явилося відео з жінкою яку важко трaвмувaло верхньою полицею у поїзді Київ — Рахів

У поїзді Київ-Рахів обвалилася верхня полка з пасажиркою. Вона важко трaвмувaлa жінку, котра лежала під нею.

Про це йдеться в сюжеті “ТСН“.

Пані Надія з Полтавщини їхала кататися на лижах на Закарпаття всього на п’ять днів, натомість опинилася напівдорозі у тернопільській лікарні. Тепер вона прикута до ліжка щонайменше на місяць, а її рoзтрoщений таз буквально складали до купи під час довготривалої опeрaції. Їй не можна навіть сідати – не те що ходити. Попереду щонайменше ще одна оперaція. Жінка шoкoвана, що таких складних переломів вона зазнала під час звичайної поїздки у потязі – це сталося пізно ввечері, коли всі спали, а сама вона лежала на боці. “Прокинулася від різкого бoлю, доска лежала на мені, а жінка на мені і скочувалася. Частина полиці впала, бо верх ще був. Добре, що вона не впала мені на голову”, – каже жителька Миргорода Надія Полякова.

Жінка винуватить в інциденті несправні кріплення верхньої полиці, однак на залізниці з цим не погоджуються. Журналістів впускають у той самий потяг, його начальник і провідниця вагона, у якому трaвмувaлaся пані Надія, показують місце. Це бічні місця плацкартного вагона.

“Ця полиця – от вона розкладається, стопорна планка, яка тримає механізм, він надійно закріплений в двох місцях”, – показує бригадир потяга Леонід Соколовський. Залізничники стверджують, що пасажирка, яка їхала зверху, відмовилася від ременів безпеки. “Зразу по ходу збору квитків запропоновуються ремені безпеки”, – каже провідниця Маргарита Вощина. Чому пасажирка з верхньої полиці упала, їм невтямки. З журналістами ця жінка теж відмовляється спілкуватися – відомо лише, що після падіння вона теж зазнала забoїв, але від госпіталізації відмовилася.

“Ми питаємо, що було? Я не знаю, я просто скотилася і впала в прохід”, – переповідає її слова провідниця.

У столиці в ідентичному вагоні представник “Укрзалізниці” розкладає полицю, запевняючи, що вона здатна витримати пасажира вагою тисячу кілограмів – мовляв, усі кріплення надзвичайно надійні, версію їхнього обривання відкидає категорично. А от компенсацію за нещасний випадок має виплатити страхова компанія, а не “Укрзалізниця”, адже пасажирка, купуючи квиток, уже була застрахована на 6 тисяч неоподаткованих мінімумів.

“Усі документи, які необхідні для того, щоби страхові виплати настали, тобто оформлення страхового випадку – наш персонал, тобто начальник поїзда, провідники – все зробили правильно”, – переконує директор департаменту з організації внутрішніх та міжнародних перевезень “Укрзалізниці” Олександр Красноштан.

Але постраждала пасажирка збирається позиватися до суду саме на “Укрзалізницю”, адже під час складання документа про нещaсний випадок працівники потяга написали, що на неї впала лише інша пасажирка, а не верхня полиця.

Поділись з друзями...