“Вона повернулася!”: Олена Зеркаль отримала неочікувану посаду. “Росії буде непереливки”

Колишня заступниця голови МЗС України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль призначена радницею голови правління “Нафтогазу”. Про це повідомила пресслужба НАК у середу, 29 січня.

“У “Нафтогазі” до сфери її діяльності входитимуть міжнародні відносини, а також підтримка позиції компанії у міжнародних судових і арбітражних процесах, зокрема щодо захоплених Росією активів групи “Нафтогаз” в АР Крим”, – йдеться у повідомленні.

У “Нафтогазі” додали, що раніше Зеркаль вже стикалася із “газовими” судами. Зокрема, під час роботи в МЗС вона представляла Україну в міжнародних судах у справах проти Росії і брала участь у тристоронніх переговорах про “зимові пакети” поставок російського газу в Україну у 2014-2016 роках.

До слова, цікавою думкою з цього приводу поділився телеграм канал “Клименко Тайм”.

“Хоча, незважаючи на те, що “Нафтогаз” у нас сьогодні це “держава у державі” – крок до призначення Зеркаль міг бути і узгоджений з ОП. Вона, судячи з відгуків у професійних колах, сильний фахівець. І поява такого радника в «Нафтогазі» однозначно обіцяє стати проблемою для “Газпрому” в міжнародних позовах, – йдеться у повідомленні.

джерело        https://korupciya.com/

Поділись з друзями...