Я побудую правове суспільство в Україні за рік. І є люди, готові зробити це разом зі мною. Будуть суди присяжних з виборними суддями

Святослав Стеценко

Я побудую правове суспільство в Україні за рік.

Якщо хоча б 10% населення України це потрібно і ви готові саме мене в цьому підтримати.

Будуть суди присяжних з виборними суддями, буде право людей на самозахист від злочинців і агресорів, будуть чисті узбіччя і правильно припарковані автівки, будуть чиновники, які не вимагають хабарів і данини, натомість швидко працюватимуть на громадян.

Лише один рік, і все це буде.

І є люди, готові зробити це разом зі мною.

Як бонуси найкращі умови для бізнесу, передові освітянські методики.

Як побічні наслідки кожному доведеться сміття кидати лише в урни, а якщо урни поруч нема, носити з собою. Доведеться виходити лише там, де написано «вихід», а заходити лише там, де написано «вхід», а не там, де ближче.

Доведеться після першого паркування не за правилами пояснювати своїй родині, чому в цьому місяці твоя зарплата на кілька сотень євро менша, ніж звичайно, а після другого пів року їздити лише громадським транспортом. Ага, і ніхто не буде слухати вашого обурення відсутність стоянок.

Доведеться збирати лайно за своїм псом. Доведеться в публічних місцях робити вигляд, що культурна людина і розмовляти без матюків.
Доведеться на державній службі (так, і на військовій теж) розмовляти винятково державною мовою. І обороняти країну доведеться кожному.

А ще не можна буде нічого «порішати» ні з кумом, ні з однокласником.

Здається мені, що навіть з тих, хто мене читає, готових мене підтримати в усьому будуть одиниці.

Джерело

Поділись з друзями...